Evden Boncuk İşleyerek Para Kazanmak

9 Aralık 2018 Evde Ek İş

Herhangi bir işte çalışmayan ev hanımları veya öğrenciler için birçok kazanç noktası vardır. Bunlardan bir tanesi ise evden boncuk işlemektir. Bu iş sayesinde borçlarını, ödemelerini kapatan ve hatta belli bir oranda birikim yapan insanlar vardır.

Evden boncuk işleme işi nasıl yapılıyor?

                İlk olarak bu işi organize eden aracılarla görüşmelerinizi gerçekleştiriyorsunuz. Bu kişilere evden boncuk işleyerek para kazanmak istediğinizi belirtiyorsunuz. Haftalık ve aylık olarak sizin için bir kota belirleniyor. Verilen işleri tamamlayarak kotanızı doldurmaya ve para kazanmaya çalışıyorsunuz. Bu bağlamda çalışanların ev ortamında ve rahatında çalışıp en kaliteli boncukları işlemesi hedefleniyor. Ayrıca kotasını aşırı şekilde geçen çalışanlara primler de ödenebiliyor.

                Evden boncuk işinin zorlukları nelerdir?

Oldukça zahmet ve el emeği isteyen bir iş olduğu için bunu yaparken son derece dikkatli olmalısınız. Aksi takdirde evde boncuk işinden hem keyif alamazsınız hem de para kazanamazsınız. O sebeple sizden istenen şekillerde ve modellerde boncukları işlemelisiniz.

Evde boncuk işlerini çevremdekilerle beraber yapabilir miyim?

                Boncuk işleme işinden memnun kaldığınız takdirde işi çevrenize önerebilirsiniz. Çevrenizdeki arkadaşlarınız ve komşularınızla birlikte bu işleri tamamlayabilirsiniz. Ayrıca sisteme kazandırdığınız her ekstra kişi için belli bir oranda kazanç elde edebileceğinizi de hatırlatmak isteriz. Daha fazla detay için firmalarla aracı kişileriyle irtibat kurabilirsiniz. Böylece boncuk işinin ne kadar zevkli olduğunu kendiniz görebilirsiniz.