Evden Aksesuar Ürünleri Yapıp Satma

23 Aralık 2018 Evde Ek İş

                Bayanların sıklıkla kullandığı aksesuar ürünlerini evinizde üretebilirsiniz. Bu ürünlerin kalitesine ve kullanılma oranına göre aldığınız paranın miktarını da artırabilirsiniz. Buradaki amaç ne kadar çok müşteriye ulaşılırsa o kadar para verilir mantığıdır. Bunu sağladıktan sonra çok fazla parayı birkaç ayda elde edebileceksiniz.

Öncelikli olarak bu ürünler başlığı altında takılar, çantalar, şapkalar vs. tasarladığınızı söylemek gerekir. Bu ürünleri tasarlamak için ise çeşitli malzemeler gönderilmektedir. Bu malzemeleri renk ve desen uyumuna göre birbirlerine eklemeniz lazım gelmektedir. Ardından bu aksesuar ürünleri satma aşamasına geçirilmektedir. Ürünlerin her birinin ayrı bir fiyatı olmaktadır. Mesela özel olarak tasarlanmış olan bir çantanın fiyatı 50 TL olabilmekteyken pırlanta bir takının fiyatı 750 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Tabi bunlar müşterinin satın aldıkları ürüne ödedikleri etiket fiyatlarıdır. Müşterilerden kazanılan bu paraların bir kısmı komisyon olarak aracılar tarafından kesilmektedir. Bu komisyon kimilerinde %10 iken kimilerinde %20 olabilmektedir. Bu hususu göz önüne alarak kendinize uygun bir aracıyla çalışmalısınız

Aksesuar ürünleri yoluyla para kazanan birçok kişi vardır. Bu kişileri sayıya dökecek olursak sırf İstanbul’da bu işi yapan 5 bin ev hanımı olduğu düşünülmektedir. Sektörün geliştiğini ve bu sayının daha da artacağını söyleyebiliriz. Bu aracılarla iletişime geçmek için ise telefon numaralarını veya Whatsapp numaralarını kullanabilirsiniz. İşlerinizi buradan alabilir ve bitirdiklerinizin fotoğraflarını ilk değerlendirmelerin yapılabilmesi adına buradan iletebilirsiniz.