EVDE YAPILABİLECEK EK İŞLER NELERDİR 2018

26 Ekim 2017 Evde Ek İş

Her yıl farklı ek iş fırsatları ortaya çıkıyor ve geçim sıkıntısı yaşayanlar için yeni umutlar anlamına geliyor. Sizlerde geçim sıkıntısı yaşıyorsanız veya belirli bir dönemde paraya ihtiyacınız var ise evde yapabileceğiniz ek işlerden sizlere kısaca bahsetmeye çalışacağız. Evde yapabileceğiniz ek işleri kategorilere ayıracak olursak paketleme işleri en başta gelmektedir birçok ürünün hijyen veya daha düzenli olabilmesi için firmalar ürettikleri ürünü ev hanımlarına,öğrencilere veya boş vakti olan bireylere paketlettirmektedir. Sizlerde bu kolay işi yaparak para kazanabilirsiniz. Farklı ek iş türlerinden bahsedecek olursak ev hanımları için örgü,yemek yapma gibi biraz beceri gerektiren işleride örnek gösterebiliriz. Bunların dışında bilgisayar başında yapabileceğiniz bir ek iş fırsatıda isterseniz e-ticaret yapabilirsiniz. Çeşitli firmaların ürünlerini kendi belirlediğinzi fiyattan hiçbir fiziki ürün bulundurmadan satarak komisyon alabilirsiniz.

Sizlere yapabileceğiniz çeşitli ek iş fırsatlarından bahsettik. Yeni ek iş fırsatları ortaya çıktıkça sitemiz üzerinden anında sizler için paylaşacağız. Evde ek iş yapmak için beceri ve yeteneklerinize göre bir iş seçebilir veya çevrenizdeki firmaların verdiği çeşitli işlere göre seçiminizi yapabilirsiniz. Facebook grubumuzada katılarak evde ek iş konusunda bilgi alabilirsiniz.

Yorumlar (6)

 • Peki.. bu tip işleri veren firmalara veya kişilere nasıl ulaşılabilir.. Bu siteyi yapıyorsunuz, ne güzel.. evde neler yapılabilir artık hemen hemen tüm hanımlar beyler biliyor. peki kaynağa nasıl ulaşılacak.. bugüne kadar herhalde 10 a yakın mesaj atmışımdır.. ne sizlerden ne de firmalardan ne dönüş ne yorum ..yok.. peki siz bu birleştirmeyi nasıl yapıyorsunuz.. bana bu konu hakkında bilgi verir misiniz rica etsem.

  Cevapla
 • Banu hanima katıtılıyorum. Geri dönüş alabileceğimiz yerlerle ilgili bilgilendirirseniz sevinirim.

  Cevapla
 • bu işlkeri yaptıran firmaların tlf versenizde biz arasak görüşsek. Bu şekilde cevap alınmıyor

  Cevapla
 • Evde is istiyorum izmir

  Cevapla
 • Zeynep çelik

  Merhaba ben üniversite öğrencisiyim paraya çok ihtiyacım var ev hanımı annem ve halamla evde paketleme işi yapmak istiyoruz. İstanbul Ümraniye’de oturuyorum.Geri dönüş yapmanızı bekliyorım

  Cevapla
 • .İş istiyorum 😊

  Cevapla

© 2015 - Ek İş - Tüm hakları saklıdır.