Evde Sarma Yapma İşi Veren Firmalar

17 Eylül 2017 Evde Ek İş
Evde Sarma İşi - Evde Sarma İşi Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza evde ek iş yapma fikirleri içerisinde bulunan  evde sarma işi yapma konusunda  detaylı bilgiler sunarak maddi gelir oluşturmanıza yardımcı olacağız. Erkeklerden daha çok ev hanımlarının yatkın olduğu evde sarma işi size aylık yaklaşık olarak  1000 ila 1500 arası ek  gelir sağlayacak. Ayrıca evde iş yaparak ek gelir oluşturmak isteyen bayanlar tek başlarına veya bir grup haline gelerek işlerini iyice büyütme şansına sahipler. Cesaret ve bilek gücü isteyen bu sarma işini sürekli bir biçimde  ve sabırla yapmaya devam ederseniz  evinize çok iyi miktarda bir ek gelir getirebilirsiniz.

Evde sarma işi nasıl yapılır ve kimlere satılır sorularını bir çok kişi araştırmakta. Bizde bu yazımızda bu soruların cevabını siz değerli okuyucularımıza vereceğiz.

EVDE SARMA İŞİ YAPMA

Evde sarma işi yapma olanağına sahip olabilmek için ilk öncelikle önceden mutfakta sarma yapmış olmanız gerekiyor. Bu alanda size iş verecek şirket ve şahıslar oldukça titiz bir çalışma isteyeceklerdir. İşinizi sürekli güzel ve düzenli bir biçimde yaptığınız takdirde bu piyasada iyice yükselerek kendi işletmenizi bile açabilirsiniz. Bir çok kadın girişimci ev yemekleri yapan işletmeler açarak firmalara ve şahıslara satış yapabiliyor.

Evde Sarma İşi Başvurusu

Evde sarma işi yaparak para kazanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken web sitemizin yorum kısmına şehir ve çalışma şekliniz hakkında bilgi vermeniz yeterli olacaktır.

 

 

Yorumlar (7)

 • Nesihan özer

  Manisa turgutlu davyasiyorum evde is yapmak istiyorum

  Cevapla
 • Hobim mutfak

  Ben evde sarma işi yapmak istiyorum Ümraniye/Cemil Meriç’te oturuyorum

  Cevapla
 • Merhabalar evde yaprak sarma,sigara böregi isi yapmak istiyoruz hijyenik ortamda titizlikle lezzetli sarma yapiyoruz ilgilenen olursa adresimizden ulasabilirsiniz .

  Cevapla
 • Merhabalar evde yaprak sarma,sigara böregi isi yapmak istiyoruz hijyenik ortamda titizlikle lezzetli sarma yapiyoruz ilgilenen olursa adresimizden ulasabilirsiniz .Gaziosmanpasa /istanbul

  Cevapla
 • İstanbul’da ikamet ediyorum Evde sarma işi yapabiliriz 2 kişiyiz temiz ve tertipli bir ortamda çalıştığımızdan emin olabilirsiniz geri dönüşlerinizi bekliyorum e-mail adresimden ulaşabilirsiniz

  Cevapla
 • Kocaeli Gölcük de oturuyorum evde sarma işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

  Cevapla
 • Bende evde sarma işi yapmak istiyorum geri dönüşünüzü bekliyorum

  Cevapla