Evde Rozet Paketleme İşi Veren Firmalar

20 Mart 2017 Paketleme İşleri

Bugün son dönemlerin moda işlerinden birisi olan evde rozet paketleme işi ile alakalı olarak çok geniş kapsamlı bir süreç başlatıldı. İnsanlar, kısa zaman içerisinde evden para kazanmak amacı ile birçok farklı iş yapabilir hale geldiler ki şirketler de insanlara ek gelir imkanı sunabilmek için somut adımlar atmaya da devam ediyor.

Rozetler bildiğimiz gibi günümüzde özellikle çanta üzerlerinde süs olarak erkek ya da bayan farketmeksizin kullanılan unsurlardan birisi. Zaman içerisinde hijyen koşulları nedeni ile de paketlenerek satılmaya başlandı ki bu paketleme seçenekleri ile alakalı olarak şirketler kısa vadede evlerinde paketleme işlerini yapacak kişiler aramaktalar.

Evde Rozet Paketleme İşi Veren Firmalar

Rozet paketleme işi, zaman içerisinde özellikle bayanlar için evde yapılabilecek olan son derece cazip bir seçenek haline geldi ki bu cazip seçeneğin günümüzde rağbet düzeyinin artması da ek gelir seçeneklerinin çeşitlilik göstermesi safhasında önem arz eden bir detay olarak dikkat çekiyor.

Evde rozet paketleme işi fiyatı firmalar tarafından sizlere genellikle 7000 adet paketleme için 1500 TL şeklinde verilebilmektedir. Hal böyle olunca asgari ücret ortamalasında bir kazanç sahibi olabilme şansına da sahip oluyorsunuz.

Evde rozet paketleme işi veren firmaların sizlere ulaşabilmesi için aşağıdaki kısımdaki yorum alanlarına isim soyisim bilgileriniz, mail adresiniz ve hatta telefon bilginiz ile birlikte yorum bırakırsanız en kısa sürede işi alabilme şansına sahip olabilirsiniz.

Yorumlar (7)

 • Tahliye konu

  Rozet paketleme işi istiyorum

  Cevapla
 • Rozet paketleme işi istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

  Cevapla
 • Yasemin Kalkan

  İstanbul bağcılarda ikamet ediyorum, rozet paketleme işinize talibim.
  Bu işe çok ihtiyacım var

  Cevapla
 • Karabük Safranbolu da oturuyorum.evde rozet paketlemek istiyorum ama onda teslim edilir.donus yaparsanız çok sevinirim

  Cevapla
 • Rozet paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz

  Cevapla
 • Bu işe ihtiyacım var defalarca yazmama rağmen bir cevap gelmedi umarım bundan gelir…elim çok hızlı ve yatkındır bu tür işlere günü gelmeden siparişinizi teslim edebilirim nazar boncuğu işinide istiyorum ama olsun ya rozet paketleme ya nazar boncuğu olsun yeterki biri olsun cevap verin artık bir iş istiyorum……. teşekürler.

  Cevapla
 • bu işi yaparım evden iş arıyorum lütfen yardımcı olunn

  Cevapla