EVDE PİPET SAYMA VE PAKETLEME İŞİ

25 Ekim 2017 Evde Ek İş

Sevgili okurlarımız bu yazımızda yeni bir evde ek iş fırsatı olan evde pipet sayma ve paketleme işinden sizlere bahsedeceğiz. Paketleme işleri evde ek iş fırsatlarının olmazsa olmazlarındandır çoğu firma ürünleri üretir ve paketleme işlemini ev hanımlarına,öğrencilere yani kısacası boş vakti olabilecek herkese yaptırmaktadır. Sizinde boş vaktiniz var ise bu firmalardan ek iş alarak para kazanabilirsiniz. Evde pipet sayma ve paketleme işine gelecek olursak,pipet fastfood ve diğer gıda işletmelerinin çoğunda bulunmakta ve müşterilere ücretsiz olarak sunulmaktadır. Gün içerisinde çoğu kişinin tükettiği pipeti işletmeler daha hijyenik olduğundan paketli olanlarını tercih etmektedir. Bu yüzden firmalar bu ürettikleri pipetleri paketlettirip işletmelere öyle satmaktadır.Sizde kolayca pipetleri paketleyebilir ve kısa sürede birçok pipet paketleyerek para kazanabilirsiniz.

Evde pipet sayma ve paketleme işini veren firmalar genellikle plastik üretimi yapan firmalardır bu yüzden çevrenizde bu gibi ürünler üreten firmalara ulaşarak bu işi verip vermediklerini sorabilirsiniz. Ayrıca yorum kısmına yorum yaparakta firma personellerinin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Facebook grubumuzada katılıp güncel evde ek iş ilanlarınıda görüntüleyerek başvurunuzu kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Yorumlar (5)

 • Merhaba
  Yeni işten çıktım ve bi işe ihtiyacım bar daha önce satış danışmanlığında depo kısmındaydım bü işi çok istiyorum
  Eğlenceli olucağını düşünüyorum 🙂

  İyi çalışmalar

  Cevapla
 • Sinem tanay

  Evde yapabileceğim bir işe ihtiyacım var

  Cevapla
 • Merhba geri donusunuzu bekliyorum

  Cevapla
 • Bende iş almak istiyorum

  Cevapla
 • Evde 2 kişi bu tarz işler yapmak istiyoruz bu işe ayıracagımız zaman 8 9 saat kadar olabılır bu tarz bır ıse ıhtıyacımız var annem ve ben yapacagız lütfen bu imkan varsa haber beklıyoruz daha once paketleme işi yaptık otellerdekı kullan at terlik makyaj silme pamugu paketledık deneyım var bu mail adresim hatsuoi_1993@hotmail.com
  ulaşmanızı beklıyoruz teşekkurler

  Cevapla

© 2015 - Ek İş - Tüm hakları saklıdır.