Evde Paketleme İşleri İle Para Kazanın

25 Aralık 2018 Paketleme İşleri

Ülkemizde birçok işsiz insan vardır. Bu kişiler ne şekilde geçinecekleri konusunda sıkıntılar yaşamaktadır. Ancak bu bağlamda karşılarına harika bir fırsat çıkmıştır. Evden oturdukları yerden iş yapabilmeleri mümkündür. Bunun için elinizin maharetli olması ve sistemli şekilde çalışmayı ilke edinmeniz gerekmektedir. Bu sayede birkaç ay içerisinde binlerce lira kazanabilirsiniz.

Evde paketleme yaparak iş yapabilirsiniz. Bu konu ile alakalı olarak çalışma sistemi aslında çok basittir. İlk olarak işi yaptıran kişilerle internet üzerinden irtibata geçmektesiniz. Bu kişilere iş teklifi vermekte ve neyi kaç adet paketleyebileceğiniz hususunda detay vermektesiniz. Kabul edilirseniz ilgili mallar size teslim edilmektedir. Kimi zaman oyuncak paketlerken kimi zaman ise boncuk paketleyebilirsiniz. Yani işler birbirinden farklı olabilir. İşe başladığınız ilk zamanlar küçük miktarlarda paketlemeleri yapmanızı önermekteyiz. Çünkü yetiştirebileceğiniz işleri yapmak zorundasınız. Aksi halde size yeni iş gönderilmesi mümkün olmayacaktır. Bunun yanında işte profesyonelleştikçe size daha yoğun şekilde mal gönderimi zaten yapılacaktır. Burada amaç karşılıklı güvenin ve çalışma ortamının kaliteli şekilde sağlanmasıdır. İşte deneyim kazandıkça ayda 5 bine yakın ürünü sorunsuz olarak paketleyebileceğinizi garanti ediyoruz.

                Paketle-zengin ol konusunda kazanılan paralar çok net tutarlardır. Yani ortada bir belirsizlik yoktur. Örneğin; 1 hafta boyunca paketlediğiniz 50 mal neticesinde 25 TL kazanıyorsunuz. Bu işe yeni başlayanların kazanabildiği rakamlardır. Ancak bu işi uzman seviyesinde yapan ve paket elemanı haftada 1.000 ürün paketlemektedir. Buna göre uzman olduğu için kazandığı para da 750 TL seviyelerine çıkabilmektedir. İş burada tamamen sizin bireysel yeteneğinize kalmıştır. Bu nedenle evde zengin olabilirsiniz.

Bu işleri organize eden kişiler arasına katılabilirsiniz. Yılın belli dönemlerinde iş veren organizatör firmalar kendileri gibi çalışmak üzere elemanlar yetiştirmeye gayret etmektedir. Bunun için öncelikli olarak talepler toplanmaktadır. Talep sayıları yeterli bir seviyeye ulaştıktan sonra ise organizasyon eğitimleri verilmektedir. Ardından ise siz de paket işi veren kişilerden birine dönüşebilirsiniz. Bu arada işi verenlerin işi yapanlardan bir miktar daha fazla para kazandığı bilinmelidir. Sistemde daha aktif olmak istiyorsanız bu alana yönelebilirsiniz.

Yorumlar (4)

 • Müşerref Ümmü Fidan

  Evde ek iş arıyorum lütfen geri dönüş yapın lütfen Aydın/Didim de oturuyorum aylardır iş arıyorum ama bulamıyorum lütfen siz geri dönüş yapın lütfen 23 yaşındayım her işi hızlı yaparım bu yüzden çok fazla boş vaktim var boş zamanımı değerlendirmek istiyorum

  Cevapla
 • Ulaşırmısınız

  Cevapla
 • Emine HUYLU

  Merhabalar
  Akhisar/Manisa da yaşıyorum bu paketleme işini yapmam gerekiyor PAKETLEME İŞİNİ YAPMAK İSTİYORUM

  Cevapla
 • Iki kişilik ekibim var istanbul bağcılar

  Cevapla