Evde Örgü ve El İşi Yaparak Para Kazanma

24 Eylül 2017 Evde Ek İş

Merhaba sayın okuyucumuz. Bu yazımızda sizlere evde el işi, örgü modelleri gibi ek iş yaparak para kazanma hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Çoğu ev hanımı geçim konusunda sıkıntılar yaşamakta. Çocuğunu okula gönderenler öncelikli olarak birçok ev hanımını sevindirecek iş imkanlarının olduğu ekis.web.tr adresinde siz de ev geçimine katkıda bulunacak iş imkanlarını bulabilirsiniz. Bu yazımızda evde el işi, oya, hırka, bebek patiği yaparak ek kazanç sağlamanız hakkında bilgi vereceğiz.

Öncelikle eliniz neye yatkınsa onu yapmaya karar verin. Daha sonra yapacağınız iş için malzemeleri hazırlayın. Yapacağınız el işi oyalarından nasıl para kazanacağınız hakkında bilgi vereceğiz.

Son zamanların en popüler işlerinden biri haline gelen İnstagramdan ürün satışı yapacağız. Kendimize bir instagram butik hesabı açacağız. Açtığımız hesap ile insanları takip ederek kullanıcı toplayacağız. Takipçi toplarken de sayfamızda yaptığınız el işlerinin resimleri paylaşmalısınız. (Farklı bir yazı ile instagram üzerine birkaç tüyo verici paylaşımlar yapacağız).

Belirli bir kitleye ulaştıktan sonra ürünlerinizin fiyatlarını belirleyip oluşturduğunuz instagram sayfanızda paylaşım yapacaksınız. Ürünleri karşı ödemeli olarak göndererek yaptığınız ürünlerden para kazanabilirsiniz.Kazancınızı hesaplarken piyasa değerletini ele almalısınız. Aynı zamanda giderlerinizi ve el işçiliğinizi de katarak kazanç elde edebilirsiniz.

Sitemizin yorum kısmından da ürünlerinizin resimlerini bizlere iletebilirsiniz. Böylelikle daha çok kişiye ulaşabilir ve satış imkanınız olur. Facebook grubumuzda da iş ilanları paylaşmaktayız, sayfamızı takip edebilirsiniz

Yorumlar (8)