Evde Naftalin Sayma Ve Paketleme İşi

25 Ekim 2017 Evde Ek İş

Ev hanımları için günden güne yeni evde ek iş fırsatları doğmaya devam ediyor. Sizde ev hanımıysanız veya boş vakti olan bir bireyseniz bütçenize katkıda bulunmak için evde ek iş yapabilirsiniz. Bu yazımızda ise evde naftalin sayıp ve ardından paketleyip nasıl para kazanabileceğinizden biraza bahsedeceğiz. Firmalar kendilerine gelen talep doğrultusunda naftalin üretmektedir. Arından bu naftalinlerin belirli sayıda olmak şartıyla paketlenmesi gerekmektedir. Bu işlemi hızlandırmak adına firmalar ev hanımlarına ve boş vakti olan bireylere paketleme ve sayma işini vermektedir. Yapmanız gereken işlem oldukça basittir sadece naftalinleri firmanında belirttiği sayıda paketlere dolduracaksınız. Oldukça kısa süren bu işlemde paket başına 30-60 kuruş bir ücret alabilmeniz mümkündür. Firmaların paketlere konulan sayı konusunda hassas olduğunu belirterek sizlere kolay gelsin diyelim.

Bu firmalara ulaşmak içinde farklı sitelerdeki ilanlara gözatabilirsiniz ayrıca çevrenizde ufak bir araştırma yaparak bu firmalardan haberdar olmanız da mümkündür. Yorum kısmına telefon numarası olmadan iletişim bilgilerinizi bırakarak şansınızı arttırabilirsiniz. Ayrıca facebook grubumuzda da aktif olarak yer alırsanız evde ek iş ilanlarını görerek kolay bir şekilde başvurunuzu yapabilir ve hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yorumlar (2)

  • istanbul anadolu yakasindayim evde ek is ariyorum

    Cevapla
  • Evde 2 kişi bu tarz işler yapmak istiyoruz bu işe ayıracagımız zaman 8 9 saat kadar olabılır bu tarz bır ıse ıhtıyacımız var annem ve ben yapacagız lütfen bu imkan varsa haber beklıyoruz daha once paketleme işi yaptık otellerdekı kullan at terlik makyaj silme pamugu paketledık deneyım var bu mail adresim hatsuoi_1993@hotmail.com
    ulaşmanızı beklıyoruz teşekkurler

    Cevapla

© 2015 - Ek İş - Tüm hakları saklıdır.