Evde Lastik Paketleme İşi Veren Firmalar

20 Mart 2017 Paketleme İşleri

Ek gelir sahibi olabilmek için günümüzde evde lastik paketleme işi en çok rağbet gören ve firmaların en çok arayışı içerisinde oldukları unsurlardan birisi durumundadır. Türkiye genelinde özellikle son dönemde evden para kazanma konusunda bu tarz işlere karşı girişimler son derece yoğun bir şekilde arttı demek de yanlış olmaz sanırım.

Esnek lastikler, günümüzde özellikle ofis ortamlarının vazgeçilmezlerinden birisi olduğundan dolayı zaman içerisinde paketleme işlerine yönelik olarak da rağbet yine hat safhalara ulaştı. Evinde oturduğu yerden ek gelir elde etmek isteyen insanlar için son derece ideal bir seçenek olarak karşımıza çıkan bu iş, firmaların ilgisini de son derece arttırıyor.

Evde Lastik Paketleme İşi Veren Firmalar

Lastik paketleme işi genel olarak son derece iyi para kazandıran bir yöntem olarak dikkatleri çekiyor. Firmaların özellikle bu anlamda arayışı ciddi boyutlarda diyebiliriz. Lastik paketleme talepleri firmanın ihtiyacına göre çeşitlilik gösterebilmektedir. Evde lastik paketleme işi kazancı ise genel olarak 8000 adet paketleme için 1500 – 2000 TL arasında bir fiyat kazandırmaktadır.

Evde lastik paketle işi veren firmaların sizlere ulaşabilmesi için ise yorum kısmından tüm bilgilerinizi bize iletmeniz yeterli olacaktır. Kısa zaman içerisinde firmalar bu anlamda somut adımlar atacak ve sizler ile telefon ya da mail adreslerinizden iletişime geçeceklerdir.

Yorumlar (8)

 • İZMİR /KARABAĞLAR
  Acil işe ihtiyacım var. Paketleme işinde çalışmak istiyorum.

  Cevapla
 • Lastik paketleme işi istiyorum yardımcı olabilirmisiniz?

  Cevapla
 • Karabük Safranbolu da oturuyorum.paketleme işini yapmak istiyorum.donus yapmanızı bekliyorum

  Cevapla
 • merhabalar evde lastik paketleme işi yapmak istiyorum ankara etimesgut eryaman da oturuyorum lütfen ihtiyacım var

  Cevapla
 • Meltem cinar

  Evde paketleme isleri yapmak istiyorum elim yatkindir ekiplede calisirim ise gore ama Eskisehir de oturuyorun yapabilecegim bibis varsa ihtitacim var

  Cevapla
 • Selam İstanbul Şirinevler/ Bahçeli evlerebağlı.Biz 5 kişiyiz.
  Bilgilendirirseniz seviniriz.

  Cevapla
 • Yardımcı olun lütfen bebegim var onun ihtiyacları için ..

  Cevapla
 • Lütfen yardmcı olun bebegim var onun ihtyaçları için. .

  Cevapla