Evde Kürdan Doldurma Paketleme İşi Veren Firmalar

5 Mart 2017 Evde Ek İş

Evde kürdan paketleme işi ek gelir getiren işlerden birisidir. Oldukça kolay ve rahat bir şekilde yapılmakta olan evde kürdan paketleme işi ister tek başınıza isterseniz de grup halinde yapabileceğiniz bir iştir. Aylık en az 2.000 TL ile 3.000 TL  lira arasında bir getirisi olan bu iş, evin uygun bir yerinde rahatlıkla yapılabilmektedir. Erkek, kadın, ev hanımı, öğrenci ya da ek işe ihtiyaç duyan herkesin yapabileceği bir iş olan evde kürdan paketleme işi, oldukça basit şekilde tamamlanır ve ek gelir imkan fırsatı sunan uygun bir ev işidir. Kürdan paketlerinin içerisinde 100, 200 ya da 500 adet kürdan bulunmaktadır. Boyutlarına göre, dilediğiniz kürdanları paketleyebilirsiniz.

Evde Kürdan Paketleme İşini Nasıl Yapabilirim?

Evde kürdan paketleme işini yapmak isteyenler için, bu işi veren pek çok firma ve şirket yer almaktadır. Bu firma ve şirketlere başvurduğunuz ve başvurunuz onaylandığı takdirde, şirketlerden sizlere kürdanlar ve paketleri teslim edilmektedir. Ve verilen bir süre içerisinde kürdanları paketlemeniz istenmektedir. İşi, tamamlanması gereken zamandan daha önce tamamladığınız takdirde, çalıştığınız firma ya da şirkete haber vererek kürdan paketlerini daha erken almalarına olanak sağlayabilirsiniz. Böylece hem daha fazla kürdan paketlemiş olacak hem de gelirinizi daha da arttırmış olacaksınız. Şirketin size olan güvenini bu şekilde sağladığınız takdirde, işleriniz her zaman artarak size verilmeye devam edecektir.

Evde Kürdan Paketleme İşini Yapmak Zahmetli Midir?

Diğer tüm ek gelir işleri gibi, evde kürdan paketleme işi de zahmetsiz bir iştir. Oldukça kolay bir şekilde yapılan bu iş çocuklar için biraz tehlike içerebilir. Bu nedenle eğer bu işi ev hanımı olarak yapacaksanız, küçük çocuğunuz var ise bu iş yerine daha farklı işleri tercih edebilirsiniz. Ancak küçük çocuğum olmasına rağmen, ben yine de bu işi yapabilirim diyorsanız, mutlaka çok dikkatli bir şekilde bu işi yapmanız gerekmektedir. Uygulayacağınız tek şey, dağınık olan kürdanları, koymanız gereken sayılara göre paketlerine yerleştirmektir. Sonra da üzerlerine yapıştırılması gereken marka ya da paket yapışkanları varsa bunları yapıştırarak paket işini tamamlamanızdır.

Bu İşten Ayda Ne Kadar Gelir Elde Edebilirim?

Firmalar kürdanların doldurulacak paket sayılarına göre her pakete bir fiyat biçmektedir. Ayrıca bu iş diğer işlere oranla çalışma saatine sahip olan bir iştir. Bu nedenle öncelikle bu işi uygun bir şekilde yapabilmek adına çalışma saatlerinizi belirlemeniz gerekmektedir. Daha sonrasında ise firmaya bu işi yapabileceğinize dair ikna etmeniz gerekmekte ve uygun çalışma ortamını, yardımcı kişileri de belirlemeniz gerekmektedir. Paket başına fiyat belirlenmesine rağmen, aylık gelirler değişiklik gösterebilmektedir. Ancak tahmini olarak bu işten sağlayabileceğiniz ek gelir 2000 ile 2500 lira arasındadır. Ayrıca firmalarla pazarlık payı yapma hakkınız da olacaktır.

Kürdan Doldurma İşi Veren Firmalar İletişim

Evde kürdan doldurma işi yani bir diğer adıyla kürdan paketleme işi yapmak isteyen ek iş arayan okurlarımız bu yazımıza Ad Soyad, İletişim Bilgisi (E-Mail Adresi), Bulunduğunuz Yer gibi detayları yorum olarak belirterek evlere kürdan paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçme isteğini belirtebilirler.

 

Yorumlar (130)