Evde Dekor Vazolar Yapın Para Kazanın

21 Aralık 2018 Evde Ek İş

                Vintage modası her yanı esir aldı diyebiliriz. Bu yeni trend vazolarda da kendisini göstermeye başladı. Bu vazoları vintage şeklinde tasarlayarak size kendinize ek gelir kapısı oluşturabilirsiniz. Tasarlamış olduğunuz vazolarınızın satın alınma oranına göre kazanacağınız paranın miktarında da artış olmaktadır. Yani dekor vazolar sayesinde oturduğunuz yerden binlerce lira kazanabilirsiniz.

Dekor vazoları belli şekillerde istenmektedir. Müşterilerden bazıları Osmanlı motiflerini sevmekteyken bazıları ise Osmanlı önce desenleri vazolarda görmeyi tercih etmektedir. Bunları yapabilmek için ise öncelikli olarak size bu işi verecek olan aracı firmaların eğitimlerine katılmalısınız. Bu eğitimler ise genellikle Youtube üzerinden sağlanmaktadır. Eğitimleri tamamladıktan sonra kendi vazolarınızı işlemeye başlayabilirsiniz. Vazoları kırmamaya ve desenleri nazikçe işleminizde yarar vardır. Aksi halde vazo üzerinde kaymalar veya bozulmalar yaşanabilmektedir. Bunların olmaması adına yapacağınız vazolara dikkat etmelisiniz.

Dekor vazolar vasıtasıyla aylık 900 TL kazanabilirsiniz. Yapacağınız vazoların içerisine bazı eşyalar konulabildiği gibi sadece süs amacıyla da kullanılabilmektedir. Bu duruma göre fiyatlandırmalar yapılmaktadır. Aracı firmalar tarafından kimi zamanlarda kotasını dolduran kullanıcılara ek 100 TL ödemeleri yapılabilmektedir. Bu hem motivasyonu artırması hem de sıkı çalışmanın ödülü olması bakımından son derece önemlidir. Bu tarz ödülleri elde edebilmek için tek yapmanız gereken işinizi hakkıyla yapmaktır. Yeni trendleri takip ederek vazolarınızda bunlara da istek halinde yer verebileceğinizi bilmenizde fayda vardır.