Evde Çanta Yap-Sat

22 Aralık 2018 Evde Ek İş

                Kadınların sıklıkla kullanmakta olduğu bir aksesuar olan çantaların binbir çeşit modeli vardır. Bu çantaların ise hem doğa dostu olması hem de şık tasarımlar içermesi kullanıcılar için önem kazanmaktadır. Bu bağlamda kadınlara özel olarak çantalar tasarlayabilirsiniz. Evde çanta yap-sat işi herkese açıktır. Bununla ilgili olarak kendine güvenen herkes bu işi deneyebilmektedir. Ancak bu işi belli kurallara göre yapmalısınız.

Üretilecek olan çantaların ana iskeleti size gönderilmektedir. Yani sizden sıfırdan çanta yapmanız beklenmemektedir. Zaten ev koşullarında bu mümkün değildir. Çantayı tasarlamak adına çeşitli süsler, simler, kopçalar bunların yanında teslim edilmektedir. Siz kendi zevkinize göre bunları dizayn edebilirsiniz. Ancak evde çanta yaparken modanın son trendlerine göre üretim yapmalısınız. Aksi halde çantalarınızı kimse satın almaz. Bu nedenle sizden istenen modellere de bir yandan sadık kalmalısınız.

İşler genel olarak haftalık şekilde bitirilmektedir. Çanta işine yeni başlayan bir kişi ilk zamanlarında haftada 1-2 çanta tasarlayabilirken bu sayı ilerleyen aşamalarda 10-15 sayılarına çıkabilmektedir. Bitirdiğiniz ürünleri anlaştığınız kişilere teslim etmelisiniz. Bu kişiler çanta siparişi veren kişilere tasarladıklarınızı ulaştırmaktadır. Yani bu tarz ekstra süreçlerle siz muhatap olmamaktasınız. Çantadan memnun kalınırsa tasarladığınız ürünün parası banka hesabınıza hızlıca aktarılmaktadır. Bu sayede aylık 400 TL’ye kadar bir para kazanabilirsiniz. Ne kadar çanta o kadar para mantığında hareket edildiğini hatırlatmakta fayda görmekteyiz.