Evde Almanca Çeviri İşi Yaparak Para Kazanma

25 Şubat 2018 Evde Ek İş

Merhaba sayın okurlarımız. Bugün sizlere evde almanca çeviri yaparak para kazanma yolları hakkında bilgi vereceğiz. Ekis.web.tr sitemiz üzerinde günlük olarak sizlere birbirinden farklı evde iş imkanı sunuyoruz. Bugünkü konumuzda almanca çeviri işi nasıl yapılır konusunu ele alacağız.

Kısaca bahsetmek gerekirse çeviri işinin herhangi bir zorluğu yoktur. İhtiyacımız olan tek şey orta seviyede Almanca. Günümüzde birçok çeviri programı sayesinde de Türkçe’den Almanca’ya çeviri yaparak makaleler hazırlana biliyor. Çeviri yapmak oldukça basittir. Genelde makale başına göre hesaplanmaktadır. Birçok webmaster Sitesi üzerinde bir işi arayan kişilere ulaşabilirsiniz. Arma 2 ile 3 dolar arasında olan makale çeviri işinde günlük birkaç saatinizi ayırarak geçiminizde katkıda bulunabilirsiniz.

Almanca çeviri işi ile nasıl kazanç sağlanır?

Evde Almanca Çeviri İşi Yaparak Para Kazanma

Webmaster forumları üzerinde ilan verilir dilerseniz de çeviri işi arayan kişilerle iletişime geçebilirsiniz. Sizler de Almanca çeviri işi yaparak aylık geçiminizi ciddi anlamda katkılar sağlayabilirsiniz. Eğer wapmaster forumdaki insanlarla irtibata geçmek istemiyorsanız temiz altında bulunan yorum kısmını kullanarak iş arayan veyahutta işveren olarak olabilir ve insanlarla iletişime geçebilirsiniz. Ek iş ilanları sitemizde Siz takipçilerimiz için Almanca çeviri işi hakkında detaylı bilgi paylaştık. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek güncel iş ilanlarını ulaşabilir yeni iş fırsatlarına sahip olabilirsiniz.

Yorumlar (3)

 • Oğuz ULUSOY

  Sayın Yetkililer..
  Makina Yüksek Mühendisiyim. Uzun süre Almancadan Türkçeye yazılı teknik çeviriler yapmaktayım. Kitap, katalog, kullanma kılavuzu, standard, proje ve benzeri dokümanları, kaliteli düzeyde, bilgisayar ortamında, zamanında teslim ederim.
  Başlangıç denemesi için bana bir fırsat verirseniz, muhtemelen gerektiği zamanlarda, yararlanabileceğiniz bir imkana daha sahip olabilirsiniz…
  Başarı dileklerimle…

  Cevapla
 • Döndü baştak

  Merhaba almanyada dogdum büyüdüm 13 sene alman okuluna gittim almancayi kendi anadilim kadar iyi biliyorum. Evde almanca türkce ceviri isi ariyorum

  Cevapla
 • merhabalr;
  almanyada dogdum buyudum ve 13 sene alman okullarinda okudum.
  almanca ingilizce türkce konusma yazma konusunda iyimdir.
  ev butcesine katkida bulunmak istiyorum. ayrica oglumun anaokuluna devam gidebilmesi icin de ayidat ödemelerinde esime destek vermek istiyorum. evimdeki bos vaktimi; bilgilerimle degerlendirmek istiyorum.

  Cevapla