Eskişehir Evde Ek İş Veren Firmalar 2018

4 Mart 2018 Evde Ek İş

Öğrenci şehri olarak bilinen Eskişehir’de evde ek iş yaparak para kazanan birçok öğrenci ve ev hanımı bulunmaktadır.Öğrenciler bu güzel şehirde paralarını harcarken biraz kontrolden çıkabiliyor bu yüzden çözüm olarak Eskişehir’de evde ek iş veren firmalara başvuruyorlar.Sizde Eskişehir’de öğrenci veya ev hanımıysanız bu firmalara başvurunuzu yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz.Öğrenciler derslerinden kalan boş vakti evde ek iş yaparak geçirerek ailesine destekte bulunabilir, ev hanımları ise ev işlerinden kalan vaktini eve ek iş alarak değerlendirebilir.

Eskişehir’in birçok ilçesinde evde ek iş veren firmalar bulunmaktadır.Sizde yakın olduğunuz firmalara başvurunuzu yapabilir ve evde ek iş almaya başlayabilirsiniz.Bu firmalara bizzat başvuru yapabileceğiniz gibi yazımızın alt kısmındaki yorum bölümünede başvurmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Eskişehir’de yapabileceğiniz evde ek iş fırsatlarından bahsedecek olursak hediyelik eşya türü olan takılar oldukça popülerdir.Firmalardan temin edeceğiniz malzemelerle hediyelik takı tasarlayarak para kazanmanız mümkün.Dilerseniz firmalardan bağımsız olarakta takı tasarlayarak satışını gerçekleştirebilirsiniz.Ancak garanti ücret ve başınızın ağrımaması için firmalarla çalışmanızı öneririz.Bir diğer popüler iş ise nikah şekeri yapımı işidir.Nikah şekerlerini firmanın belirttiği şekilde hazırlayarak firmaya teslim etmelisiniz yapımı oldukça basit olan bu işlerden aylık 1500 Tl‘ye kadar kazanç sağlamanız mümkün.

Yorumlar (5)

 • Merhaba ben eskişehir tepebaşında oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum daha önce fabrikalarda paketleme yaptım bebeğim olduğu için çalışmıyorum ek işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  Cevapla
 • ERCAN ÜNÜLER

  merhaba eskişehir tepebaşı ilçesinde oturuyorum paketleme katlama montaj gibi işleri yapabilirim düğün yapacağım için ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

  Cevapla
 • ERCAN ÜNLÜER

  eskişehir tepebaşında oturuyorum paketleme , katlama, montaj işleri arıyorum düğün yapacağım için ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim Allah bol kazanç nasip etsin

  Cevapla
 • Bende evde ek kazanç elde etmek istiyorum.Eskişehirde varmıdır bu iş için eleman arayan

  Cevapla
 • Belimdeki rahatsızlıktan dolayı dışarıda çalışamıyorum. Evli birisi olarak evde yapabileceğim paketleme, katlama, birleştirme gibi her nevi iş arıyorum. Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  Cevapla

© 2015 - Ek İş - Tüm hakları saklıdır.